Menu
Your Cart

Záplaty

Brand: McNett
Samolepiaca, transparentná, matná páska, bezfarebná, odstrániteľná. Po odstránení nezanecháva zvyšky lepidla. Vytvára nepremokavý spoj. Vhodné aj na pohotovostné použitie. Vhodná na lepenie ..
7,95€
Bez DPH:6,63€
Brand: McNett
Samolepiaca, čierna nylonová páska, odstrániteľná. Po odstránení nezanecháva zvyšky lepidla. Vytvára nepremokavý spoj. Vhodné aj na pohotovostné použitie. Vhodná na lepenie rôznych trhlín a..
9,95€
Bez DPH:8,29€
Brand: McNett
Reflexná páska pre dosiahnutie vysokej viditeľnosti a na pridanie odrazivosti. Táto odolná reflexná páska je určená pre dosiahnutie dlho trvácnej reflexivity a tiež na opravy. Obsah: reflexná páska s rozmerom 7,6 x 50cm Je ide&..
9,79€
Bez DPH:8,16€
Brand: McNett
Textilné opravné záplaty na oblečenie a vybavenie s vyrazenými vzormi Camper.  Slúžia na rýchle opravy trhlín a dier na oblečení, outdoorovej výstroji apod. Priľnú takmer na každý povrch. Sú vhodné na v..
9,79€
Bez DPH:8,16€
Brand: McNett
Textilné opravné záplaty na oblečenie a vybavenie s vyrazenými vzormi Wildlife (život v divočine). Slúžia na rýchle opravy trhlín a dier na oblečení, outdoorovej výstroji apod. Priľnú takmer na každý povrch. Sú vho..
9,79€
Bez DPH:8,16€
Brand: Gear Aid
Súprava 2 samolepiacich Gore-tex®ových záplat na opravu GTX a iných poréznych textílií. Obsah: 1 x čierna záplata s priemerom 7,6 cm + 1 x čierna záplata 10 x 5 cm Postup pri oprave: Poškodené miesto pred opravou d..
8,20€
Bez DPH:6,83€
Brand: Gear Aid
Najlepšia a najpevnejšia opravná náplasť od GearAid. Súprava  dvoch samolepiacich čírych záplat s rozmermi 7,6 x 12,7 cm.  Flexibilná tkanina TPU je odolná proti oderu, čo je ideálne pre opravy vinylov. Samolepiace z&aa..
10,50€
Bez DPH:8,75€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)