Menu
Your Cart

Variče a riad

Adaptor 220 g
Vypredané
Brand: Pinguin
ADAPTOR umožňuje pripojiť varič (štandardne pripojiteľný k 230g a 450g kartuši) aj k veľmi skladné 220g kartuši. Nie je súčasťou variča...
8,20€
Bez DPH:6,83€
Aura (black)
Vypredané
Brand: Pinguin
..
85,70€
Bez DPH:71,42€
Aura (blue)
Vypredané
Brand: Pinguin
..
85,70€
Bez DPH:71,42€
Camper
Vypredané
Brand: Pinguin
Veľký varič vhodný na veľké nádoby a kotlíky. Určenie: Kemping, Caravaning Varič pre celú rodinu Kombinácia veľkého horáku s príkonom 3400 W a sklápacích ramien s priemerom 4-17cm robí z variča Camper ideálneho pomocníka do kempu alebo karavánu. Robustná konštrukcia a veľký horák, ktorý ideálne ro..
26,70€
Bez DPH:22,25€
Cartridge Stand
Vypredané
Brand: Pinguin
Skladací plastový podstavec pre zvýšenie stability plynovej kartuše. Určenie: Hiking, VHT, Kemping, Caravaning Pomocou tohto skladacieho stojanu je možné zväčšiť základňu kartuše a zvýšiť tak jej stabilitu pri varení na top-cartridge varičoch. Stojan je vyrobený z húževnatého polypropylénu, čo pr..
6,20€
Bez DPH:5,17€
Cartridge stand (black)
Vypredané
Brand: Pinguin
Skladací plastový podstavec plynovej kartuše pre zvýšenie stability pri varení. Konce nožičiek sú pogumované pre vyššiu priľnavosť...
6,20€
Bez DPH:5,17€
Brand: Pinguin
Sada kempingových nádob pre dve osoby. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Set dvoch hrncov s dvoma hlbokými vrchnákmi vyrobenými z hliníku s anodizovaným povrchom. Sklopné rukoväte sú vyrobené z oceľového drôtu, opatreného silikónovou žiaruvzdornou bužírkou. Anodizácia (tiež Eloxovanie) vytvá..
46,90€
Bez DPH:39,08€
Double X
Vypredané
Brand: Pinguin
Sada nádob s tepelným výmenníkom pre dve osoby. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Dva hrnce s dvoma hlbokými vrchnákmi, z ktorých väčší je vybavený tepelným výmenníkom, vyrobené z hliníku s anodizovaným povrchom. Sklopné rukoväte sú vyrobené z oceľového drôtu, opatreného silikónovou žiaruvzd..
69,40€
Bez DPH:57,83€
Duo steel L (20/18)
Vypredané
Brand: Pinguin
Sada nerezového riadu pre 1-2 osoby.  Sada obsahuje jeden menší hrniec s objemom 2,25L s pokrievkou, jeden väčší hrniec s objemom 3L s pokrievkou a panvicu. Materiál: Nerezová oceľ, Hmotnosť: 1,264 kg, Objem: 3L /2,25L..
56,20€
Bez DPH:46,83€
Duo steel S (16/14)
Vypredané
Brand: Pinguin
Sada nerezového riadu pre 1-2 osoby.  Sada obsahuje jeden menší hrniec s objemom 1L s pokrievkou, jeden väčší hrniec s objemom 1.5L s pokrievkou a panvicu. Materiál: Nerezová oceľ, Hmotnosť: 0.786 kg, Objem: 1,5L /1L..
51,90€
Bez DPH:43,25€
Brand: Pinguin
Veľká rodinná sada riadu z tvrdeného hliníka pre 5 - 8 osôb. Na povrchu je eloxovaná vrstva s ohňovzdornoua oteruvzdornou úpravou. Obsahuje 4 hrnce, 1 panvicu z hliníka a naberačku, lyžicu, 3 taniere a 6 misiek z polypropyl..
109,00€
Bez DPH:90,83€
Firestarter
Vypredané
Brand: Pinguin
Kresadlo z magnéziovej zliatiny. Iskra o teplote 3000 ° C zaručene zapáli oheň za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Životnosť 5000 - 12000 škrtnutí...
13,10€
Bez DPH:10,92€
Brand: Pinguin
Magnéziové kresadlo v prepravnom obale. Určenie: Hiking, VHT, Kemping Firestarter Box Kresadlo z magnéziovej zliatiny, ktoré funguje za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Magnéziová tyčinka je súčasťou viečka a škrtacia ocieľka je zaliata v tele krabičky čo vytvára kompaktné balenie. Iskrou o ..
12,50€
Bez DPH:10,42€
Brand: Pinguin
Nerezová skladacia vidlička. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Vidlička vyrobená z nerezovej ocele so sklápajúcou rukoväťou. Rukoväť, ktorá je vyrobená z nerezového drôtu, je možné sklopiť a skrátiť tak Fork na polovicu. Je tiež vybavená poistkou proti nechcenému sklopeniu. Fork dodávame v t..
7,60€
Bez DPH:6,33€
Hiker
Vypredané
Brand: Pinguin
Jednoduchý plynový varič s jednoduchou údržbou. Vhodný pre použitie v horách. Odolá aj silnému vetru vďaka závetrí na horáku...
26,70€
Bez DPH:22,25€
Brand: Pinguin
Extra malá plynová kartuša so závitom. Určenie: Hiking, VHT, Kemping Štvorsezónny mix plynu Propán - Bután - Izobután si vďaka ich spoľahlivosti obľúbila veľká časť našich zákazníkov. Najbežnejší typ kartuše so závitom, kompatibilný s väčšinou varičov vrátane samostatne stojacich. Upozornenie: Tát..
4,70€
Bez DPH:3,92€
Brand: Pinguin
Skladná plynová kartuša s bajonetovým konektorom. Určenie: Hiking, VHT, Kemping Štvorsezónny mix plynu Propán - Bután - Izobután si vďaka ich spoľahlivosti obľúbila veľká časť našich zákazníkov. Tento typ kartuše sa najčastejšie používa na prenosné platničkové variče, ľudia ich tiež nazývajú "spre..
3,50€
Bez DPH:2,92€
Kartuša 230 g
Vypredané
Brand: Pinguin
Malá plynová kartuša so závitom. Určenie: Hiking, VHT, Kemping Štvorsezónny mix plynu Propán - Bután - Izobután si vďaka ich spoľahlivosti obľúbila veľká časť našich zákazníkov. Najbežnejší typ kartuše so závitom, kompatibilný s väčšinou varičov vrátane samostatne stojacich. Pokiaľ plánujete použí..
6,50€
Bez DPH:5,42€
Kartuša 450 g
Vypredané
Brand: Pinguin
Veľká plynová kartuša so závitom. Určenie: Hiking, VHT, Kemping Najbežnejší typ kartuše so závitom, kompatibilný s väčšinou varičov vrátane samostatne stojacich. Náplň tvorí mix plynov Propán/N-Bután/Izobután, ktoré zaisťujú stály tlak v kartuši i pri nízkej teplote a zároveň majú veľmi nízku hodn..
9,80€
Bez DPH:8,17€
Brand: Pinguin
Veľká kempingová kanvica. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Veľká kempingová kanvice s objemom 1,5L vyrobená z hliníka s eloxovaným povrchom. Anodizácia (tiež Eloxovanie) vytvára na povrchu materiálu veľmi pevnú a tvrdú vrstvu oxidu hliníka, ktorá bráni ďalšej oxidácii, zvyšuje pevnosť mater..
26,90€
Bez DPH:22,42€
Kettle S 0,7L
Vypredané
Brand: Pinguin
Malá kempingová kanvica. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Skladná kempingová kanvica s objemom 0,7L vyrobená z hliníku s eloxovaným povrchom. Anodizácia (tiež Eloxovani) vytvára na povrchu materiálu veľmi pevnú a tvrdú vrstvu oxidu hliníka, ktorá bráni ďalšej oxidácii, zvyšuje pevnosť mater..
24,00€
Bez DPH:20,00€
Brand: Pinguin
..
39,20€
Bez DPH:32,67€
Mantis
Vypredané
Brand: Pinguin
Nová odľahčená verzia obľúbeného variče Spider, vylepšená o plynový predohrev. Varič Mantis je pevný a stabilný samostatne stojaci plynový varič, ktorý bez problémov zvládne väčšie zaťaženie a vďaka širokému horáku a predoh..
47,80€
Bez DPH:39,83€
Brand: Pinguin
Ľahký samostatne stojaci titanový plynový varič. Určenie: Hiking, VHT, Kemping Vďaka použitiu titanu, ako už názov variča napovedá, bolo dosiahnuté hmotnosti len 98g. Široká základňa a nízky profil zaručujú vysokú stabilitu pri varení a priemer podpier 5-14cm umožňuje použitie stredne veľkých i ve..
81,40€
Bez DPH:67,83€
Mug Alu
Vypredané
Brand: Pinguin
Eloxovaný hrnček s objemom 0,3l. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Plechový hrnček s objemom 350ml vyrobený z hliníka s eloxovaným povrchom. Neobsahuje BPA, olovo ani ftaláty. Sklopné rukoväte sú vyrobené zo silného nerezového drôtu. Na vnútornej strane sú vyrazené objemové rysky s rozlíšení..
16,20€
Bez DPH:13,50€
Mug Steel
Vypredané
Brand: Pinguin
Nerezový plechový hrnček s objemom 0,5l. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Plechový hrnček s objemom 0,5L so sklopnými rukoväťami, vyrobený z odolnej a nárazuvzdornej nerezovej ocele triedy AISI 201. Neobsahuje BPA, olovo ani ftaláty. Rukoväť je vytvarovaná zo silného nerezového drôtu a je p..
16,30€
Bez DPH:13,58€
Mug Thermo
Vypredané
Brand: Pinguin
..
11,40€
Bez DPH:9,50€
Nerezová Fľaša 0,8 L
Vypredané
Brand: Pinguin
Jednostenná nerezová fľaša s objemom 0,8l. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Nerozbitná jednostenná nerezová fľaša s objemom 800 ml so skrutkovacím uzáverom. Je vyrobená z potravinárskej ocele obsahujúcou 16-18% chrómu a 10-14% niklu. Je vysoko odolná voči korózii. Fľaša je kompatibilná s vä..
8,40€
Bez DPH:7,00€
Nerezová Fľaša 1 L
Vypredané
Brand: Pinguin
Jednostenná nerezová fľaša s objemom 1l. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Nerozbitná jednostenná nerezová fľaša s objemom 1000ml so skrutkovacím uzáverom. Je vyrobená z potravinárskej ocele obsahujúcej 16-18% chrómu a 10-14% niklu. Je vysoko odolná voči korózii. Súčasťou fľaše sú 2 rôzne uz..
10,30€
Bez DPH:8,58€
Piezzo Igniter
Vypredané
Brand: Pinguin
Piezoelektrický zapaľovač plynových varičov. Určenie: Camping Piezzo Igniter Zapaľovač určený pre plynové variče, ktorý funguje i za mokra a akýchkoľvek tlakových podmienok. Stlačením tlačidla sa vygeneruje elektrická iskra, ktorá potom pohodlne zapáli plyn vo variči. Veľmi ľahký (17g) ľahké použ..
10,50€
Bez DPH:8,75€
Brand: Pinguin
Sada kempingových nádob pre tri až päť osôb. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Dva hrnce s dvoma vrchnákmi slúžiacimi ako panvica. Set je vyrobený z hliníka s anodizovaným povrchom. Sklopné rukoväte sú vyrobené z oceľového drôtu, opatreného silikónovou žiaruvzdornou bužírkou. Anodizácia (tie..
48,90€
Bez DPH:40,75€
Brand: Pinguin
Sada riadu s tepelným výmenníkom vyrobená z tvrdeného hliníka. vhodná pre 3 - 5 osôb. Na povrchu je eloxovaná vrstva s ohňovzdornou a oteruvzdornou úpravou. Obsahuje 2 hrnce, 2 panvice, 2 polypropylénové lyžice, 4 polypropy..
73,80€
Bez DPH:61,50€
Rover L
Vypredané
Brand: Pinguin
Sada kempingových nádob pre štyri až šesť osôb. Určenie: Camping, Caravaning Set campingových nádob vyrobených z hliníka s anodizovaným povrchom. Sklopné rukoväte sú vyrobené z oceľového drôtu, opatreného silikónovou žiaruvzdornou bužírkou, rukoväte vrchnákov sú plastové. Anodizácia (tiež Eloxovan..
75,90€
Bez DPH:63,25€
Rover S
Vypredané
Brand: Pinguin
Sada kempingových nádob pre tri až päť osôb. Určenie: Camping, Caravaning Set campingových nádob vyrobených z hliníka s anodizovaným povrchom. Sklopné rukoväte sú vyrobené z oceľového drôtu, opatreného silikónovou žiaruvzdornou bužírkou, rukoväte vrchnákov sú plastové. Anodizácia (tiež Eloxovanie)..
59,80€
Bez DPH:49,83€
Solo
Vypredané
Brand: Pinguin
Sada riadu z tvrdeného hliníka pre 1 osobu. Na povrchu je eloxovaná vrstva s ohňovzdornou a oteruvzdornou úpravou. Obsahuje 1x väčší + 1x menší hrniec, ktorý možno použiť ako pokrievku a hubku na umývanie. Sada umožňuje bez..
27,10€
Bez DPH:22,58€
Solo X
Vypredané
Brand: Pinguin
Sada nádob s tepelným výmenníkom pre jedného. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Hrniec s hlbokým vrchnákom, vylepšený o tepelný výmenník, vyrobený z hliníka s anodizovaným povrchom. Sklopné rukoväte sú vyrobené z oceľového drôtu, opatreného silikónovou žiaruvzdornou bužírkou. Anodizácie (tie..
43,40€
Bez DPH:36,17€
Spider
Vypredané
Brand: Pinguin
Robustný a stabilný plynový varič, ktorý znesie veľkú záťaž. Veľmi výkonný vďaka širokému rozptylu plameňa. Vyrobený z nerezovej ocele a alumínia. ADAPTOR umožňuje pripojiť varič SPIDER (štandardne pripojiteľný k 230g a 450..
37,50€
Bez DPH:31,25€
Brand: Pinguin
Lyžica vyrobená z nerezovej ocele so sklápacou rukoväťou. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Lyžica je vyrobená z nerezovej ocele so sklápacou rukoväťou. Rukoväť, vyrobenú z nerezového drôtu, je možné sklopiť a skrátiť podobne ako Spork na polovicu. Je tiež vybavená poistkou proti nechcenému..
7,50€
Bez DPH:6,25€
Spork Steel
Vypredané
Brand: Pinguin
Nerezový skladací spork (vidlička a lyžica v jednom). Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Lyžica kombinovaná s vidličkou vyrobená z nerezovej ocele so sklápacou rukoväťou. Rukoväť, vyrobenú z nerezového drútu, je možné sklopiť a skrátiť podobne ako Spoon na polovičku. Je tiež vybavená poistkou..
7,50€
Bez DPH:6,25€
Surpass Steel
Vypredané
Brand: Pinguin
Veľmi skladný a ľahký varič stojaci na kartuši. Určenie: Hiking, Kemping, Caravaning Výkon do kapsy Jednoduchý design variča Surpass sa radí k najľahším a najskladnejším varičom na svete. Široký horák umožňuje príkon až 3820W. Základňa s priemerom 5 - 11 cm je kompatibilná s väčšinou vyrábaných ou..
28,00€
Bez DPH:23,33€
Zobrazené 1 až 40 z 73 (2 stránok)