Menu
Your Cart

Variče

Brand: Pinguin
ADAPTOR umožňuje pripojiť varič (štandardne pripojiteľný k 230g a 450g kartuši) aj k veľmi skladné 220g kartuši. Nie je súčasťou variča...
4,70€
Bez DPH:3,92€
Brand: Pinguin
Veľký varič vhodný na veľké nádoby a kotlíky. Určenie: Kemping, Caravaning Varič pre celú rodinu Kombinácia veľkého horáku s príkonom 3400 W a sklápacích ramien s priemerom 4-17cm robí z variča Camper ideálneho pomocníka do kempu alebo karavánu. Robustná konštrukcia a veľký horák, ktorý ideálne ro..
23,00€
Bez DPH:19,17€
Brand: Pinguin
Skladací plastový podstavec pre zvýšenie stability plynovej kartuše. Určenie: Hiking, VHT, Kemping, Caravaning Pomocou tohto skladacieho stojanu je možné zväčšiť základňu kartuše a zvýšiť tak jej stabilitu pri varení na top-cartridge varičoch. Stojan je vyrobený z húževnatého polypropylénu, čo pr..
4,70€
Bez DPH:3,92€
Brand: Pinguin
Skladací plastový podstavec plynovej kartuše pre zvýšenie stability pri varení. Konce nožičiek sú pogumované pre vyššiu priľnavosť...
4,70€
Bez DPH:3,92€
Brand: Pinguin
Magnéziové kresadlo v prepravnom obale. Určenie: Hiking, VHT, Kemping Firestarter Box Kresadlo z magnéziovej zliatiny, ktoré funguje za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Magnéziová tyčinka je súčasťou viečka a škrtacia ocieľka je zaliata v tele krabičky čo vytvára kompaktné balenie. Iskrou o ..
11,10€
Bez DPH:9,25€
Brand: Pinguin
Jednoduchý plynový varič s jednoduchou údržbou. Vhodný pre použitie v horách. Odolá aj silnému vetru vďaka závetrí na horáku...
21,40€
Bez DPH:17,83€
Brand: Pinguin
Nová odľahčená verzia obľúbeného variče Spider, vylepšená o plynový predohrev. Varič Mantis je pevný a stabilný samostatne stojaci plynový varič, ktorý bez problémov zvládne väčšie zaťaženie a vďaka širokému horáku a predoh..
42,20€
Bez DPH:35,17€
Brand: Pinguin
Ľahký samostatne stojaci titanový plynový varič. Určenie: Hiking, VHT, Kemping Vďaka použitiu titanu, ako už názov variča napovedá, bolo dosiahnuté hmotnosti len 98g. Široká základňa a nízky profil zaručujú vysokú stabilitu pri varení a priemer podpier 5-14cm umožňuje použitie stredne veľkých i ve..
71,30€
Bez DPH:59,42€
Brand: Pinguin
Robustný a stabilný plynový varič, ktorý znesie veľkú záťaž. Veľmi výkonný vďaka širokému rozptylu plameňa. Vyrobený z nerezovej ocele a alumínia. ADAPTOR umožňuje pripojiť varič SPIDER (štandardne pripojiteľný k 230g a 450..
31,80€
Bez DPH:26,50€
Brand: Pinguin
Veľmi skladný a ľahký varič stojaci na kartuši. Určenie: Hiking, Kemping, Caravaning Výkon do kapsy Jednoduchý design variča Surpass sa radí k najľahším a najskladnejším varičom na svete. Široký horák umožňuje príkon až 3820W. Základňa s priemerom 5 - 11 cm je kompatibilná s väčšinou vyrábaných ou..
20,00€
Bez DPH:16,67€
Brand: Pinguin
Najľahší a veľmi skladný varič stojaci na kartuši. Určenie: Hiking, Kemping, Caravaning Výkon do kapsy Jednoduchý design variča Surpass ho radí k najľahším a najskladnejším varičom na svete, preto najmä titanová verzia len ťažko hľadá konkurenciu. So širokým horákom s príkonom 2220W do piatich min..
38,10€
Bez DPH:31,75€
Brand: Pinguin
Skladný a ľahký varič pre stredne veľké nádoby. Určenie: Hiking, Kemping, Caravaning Zlatá stredná cesta Veľmi dobre zbaliteľný a ľahký varič z nerezovej ocele. Veľký horák s príkonom 3000W privedie k varu liter vody za menej než päť minút. Tri oceľové ramená s dvoma kĺbmi tvoria základňu s prieme..
23,00€
Bez DPH:19,17€
Zobrazené 1 až 14 z 14 (1 stránok)