Menu
Your Cart

Variče

Brand: Pinguin
Magnéziové kresadlo v prepravnom obale. Určenie: Hiking, VHT, Kemping Firestarter Box Kresadlo z magnéziovej zliatiny, ktoré funguje za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Magnéziová tyčinka je súčasťou viečka a škrtacia ocieľka je zaliata v tele krabičky čo vytvára kompaktné balenie. Iskrou o ..
11,10€
Bez DPH:9,25€
Brand: Pinguin
Jednoduchý plynový varič s jednoduchou údržbou. Vhodný pre použitie v horách. Odolá aj silnému vetru vďaka závetrí na horáku...
21,40€
Bez DPH:17,83€
Brand: Pinguin
Ľahký samostatne stojaci titanový plynový varič. Určenie: Hiking, VHT, Kemping Vďaka použitiu titanu, ako už názov variča napovedá, bolo dosiahnuté hmotnosti len 98g. Široká základňa a nízky profil zaručujú vysokú stabilitu pri varení a priemer podpier 5-14cm umožňuje použitie stredne veľkých i ve..
71,30€
Bez DPH:59,42€
Brand: Pinguin
Najľahší a veľmi skladný varič stojaci na kartuši. Určenie: Hiking, Kemping, Caravaning Výkon do kapsy Jednoduchý design variča Surpass ho radí k najľahším a najskladnejším varičom na svete, preto najmä titanová verzia len ťažko hľadá konkurenciu. So širokým horákom s príkonom 2220W do piatich min..
38,10€
Bez DPH:31,75€
Brand: Pinguin
Skladný a ľahký varič pre stredne veľké nádoby. Určenie: Hiking, Kemping, Caravaning Zlatá stredná cesta Veľmi dobre zbaliteľný a ľahký varič z nerezovej ocele. Veľký horák s príkonom 3000W privedie k varu liter vody za menej než päť minút. Tri oceľové ramená s dvoma kĺbmi tvoria základňu s prieme..
23,00€
Bez DPH:19,17€
Brand: Pinguin
Skladacie hliníkové závetrie pre všetky typy varičov. Určenie: Hiking, VHT, Kemping Skladacie závetrie, ktoré zachová účinnosť variča za zlých poveternostných podmienok. Závetrie je vyrobené z tenkých hliníkových plechov pospájaných tenkými drôtmi a dosahuje hmotnosť len 265g. Plastový prepravný o..
15,70€
Bez DPH:13,08€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)