Menu
Your Cart

Riad, fľaše

Brand: Pinguin
Sada kempingových nádob pre dve osoby. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Set dvoch hrncov s dvoma hlbokými vrchnákmi vyrobenými z hliníku s anodizovaným povrchom. Sklopné rukoväte sú vyrobené z oceľového drôtu, opatreného silikónovou žiaruvzdornou bužírkou. Anodizácia (tiež Eloxovanie) vytvá..
40,60€
Bez DPH:33,83€
Brand: Pinguin
Veľká rodinná sada riadu z tvrdeného hliníka pre 5 - 8 osôb. Na povrchu je eloxovaná vrstva s ohňovzdornoua oteruvzdornou úpravou. Obsahuje 4 hrnce, 1 panvicu z hliníka a naberačku, lyžicu, 3 taniere a 6 misiek z polypropyl..
86,30€
Bez DPH:71,92€
Brand: Pinguin
Nerezová skladacia vidlička. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Vidlička vyrobená z nerezovej ocele so sklápajúcou rukoväťou. Rukoväť, ktorá je vyrobená z nerezového drôtu, je možné sklopiť a skrátiť tak Fork na polovicu. Je tiež vybavená poistkou proti nechcenému sklopeniu. Fork dodávame v t..
5,60€
Bez DPH:4,67€
Brand: Pinguin
Veľká kempingová kanvica. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Veľká kempingová kanvice s objemom 1,5L vyrobená z hliníka s eloxovaným povrchom. Anodizácia (tiež Eloxovanie) vytvára na povrchu materiálu veľmi pevnú a tvrdú vrstvu oxidu hliníka, ktorá bráni ďalšej oxidácii, zvyšuje pevnosť mater..
22,70€
Bez DPH:18,92€
Brand: Pinguin
Malá kempingová kanvica. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Skladná kempingová kanvica s objemom 0,7L vyrobená z hliníku s eloxovaným povrchom. Anodizácia (tiež Eloxovani) vytvára na povrchu materiálu veľmi pevnú a tvrdú vrstvu oxidu hliníka, ktorá bráni ďalšej oxidácii, zvyšuje pevnosť mater..
20,40€
Bez DPH:17,00€
Brand: Pinguin
Eloxovaný hrnček s objemom 0,3l. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Plechový hrnček s objemom 350ml vyrobený z hliníka s eloxovaným povrchom. Neobsahuje BPA, olovo ani ftaláty. Sklopné rukoväte sú vyrobené zo silného nerezového drôtu. Na vnútornej strane sú vyrazené objemové rysky s rozlíšení..
6,44€
Bez DPH:5,37€
Brand: Pinguin
Jednostenná nerezová fľaša s objemom 0,8l. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Nerozbitná jednostenná nerezová fľaša s objemom 800 ml so skrutkovacím uzáverom. Je vyrobená z potravinárskej ocele obsahujúcou 16-18% chrómu a 10-14% niklu. Je vysoko odolná voči korózii. Fľaša je kompatibilná s vä..
8,40€
Bez DPH:7,00€
Brand: Pinguin
Jednostenná nerezová fľaša s objemom 1l. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Nerozbitná jednostenná nerezová fľaša s objemom 1000ml so skrutkovacím uzáverom. Je vyrobená z potravinárskej ocele obsahujúcej 16-18% chrómu a 10-14% niklu. Je vysoko odolná voči korózii. Súčasťou fľaše sú 2 rôzne uz..
10,30€
Bez DPH:8,58€
Brand: Pinguin
Sada kempingových nádob pre tri až päť osôb. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Dva hrnce s dvoma vrchnákmi slúžiacimi ako panvica. Set je vyrobený z hliníka s anodizovaným povrchom. Sklopné rukoväte sú vyrobené z oceľového drôtu, opatreného silikónovou žiaruvzdornou bužírkou. Anodizácia (tie..
41,50€
Bez DPH:34,58€
Brand: Pinguin
Sada kempingových nádob pre štyri až šesť osôb. Určenie: Camping, Caravaning Set campingových nádob vyrobených z hliníka s anodizovaným povrchom. Sklopné rukoväte sú vyrobené z oceľového drôtu, opatreného silikónovou žiaruvzdornou bužírkou, rukoväte vrchnákov sú plastové. Anodizácia (tiež Eloxovan..
58,30€
Bez DPH:48,58€
Brand: Pinguin
Sada kempingových nádob pre tri až päť osôb. Určenie: Camping, Caravaning Set campingových nádob vyrobených z hliníka s anodizovaným povrchom. Sklopné rukoväte sú vyrobené z oceľového drôtu, opatreného silikónovou žiaruvzdornou bužírkou, rukoväte vrchnákov sú plastové. Anodizácia (tiež Eloxovanie)..
48,70€
Bez DPH:40,58€
Brand: Pinguin
Sada riadu z tvrdeného hliníka pre 1 osobu. Na povrchu je eloxovaná vrstva s ohňovzdornou a oteruvzdornou úpravou. Obsahuje 1x väčší + 1x menší hrniec, ktorý možno použiť ako pokrievku a hubku na umývanie. Sada umožňuje bez..
22,90€
Bez DPH:19,08€
Brand: Pinguin
Lyžica vyrobená z nerezovej ocele so sklápacou rukoväťou. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Lyžica je vyrobená z nerezovej ocele so sklápacou rukoväťou. Rukoväť, vyrobenú z nerezového drôtu, je možné sklopiť a skrátiť podobne ako Spork na polovicu. Je tiež vybavená poistkou proti nechcenému..
5,60€
Bez DPH:4,67€
Brand: Pinguin
Nerezový skladací spork (vidlička a lyžica v jednom). Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Lyžica kombinovaná s vidličkou vyrobená z nerezovej ocele so sklápacou rukoväťou. Rukoväť, vyrobenú z nerezového drútu, je možné sklopiť a skrátiť podobne ako Spoon na polovičku. Je tiež vybavená poistkou..
5,60€
Bez DPH:4,67€
Brand: Pinguin
Nerezová termoska so skrutkovacím uzáverom s objemom 1l. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Nerezová dvojstenná vákuová termo fľaša s objemom 1000 ml so skrutkovacím uzáverom a hrnčekom. Použitá potravinárska nerezová oceľ 18/8. Brúsený povrch termosky poskytuje stály vzhľad zakrývajúci príp..
19,60€
Bez DPH:16,33€
Brand: Pinguin
Číra fľaša z Tritanu so širokým hrdlom s objemom 1l. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Ľahká, číra a takmer nerozbitná fľaša značky Pinguin z veľmi odolného materiálu Tritan™ spoločnosti Eastman. Uzáver i sitko sú vyrobené z Polypropylénu. Tuto robustnú fľašu bez BPA a bez zápachu je možné u..
8,00€
Bez DPH:6,67€
Brand: Pinguin
Plochá poľná fľaša z materiálu Tritan s objemom 0,75L. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Zmatnená polopriehľadná poľná fľaša s objemom 750ml z odolného materiálu Tritan™, ktorý neobsahuje BPA a nie je škodlivý pre vaše zdravie. Uzáver fľaše je vyrobený z polypropylénu, ktorý tiež neobsahuje ..
6,12€
Bez DPH:5,10€
Brand: Pinguin
Plochá poľná fľaša z materiálu Tritan s objemom 1l. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Zmatnená polopriehľadná poľná fľaša s objemom 1000ml z odolného materiálu Tritan™, ktorý neobsahuje BPA a nie je škodlivý pre vaše zdravie. Uzáver fľaše je vyrobený z polypropylénu, ktorý tiež neobsahuje BP..
7,50€
Bez DPH:6,25€
Brand: Pinguin
Plochá poľná fľaša z materiálu Tritan s objemom 1l. Určenie: Trekking, Hiking, VHT, Camping Zmatnená polopriehľadná poľná fľaša s objemom 1000ml z odolného materiálu Tritan™, ktorý neobsahuje BPA a nie je škodlivý pre vaše zdravie. Uzáver fľaše je vyrobený z polypropylénu, ktorý tiež neobsahuje BP..
7,50€
Bez DPH:6,25€
Zobrazené 1 až 19 z 19 (1 stránok)