Menu
Your Cart

Starostlivosť o obuv

Brand: Grangers
Eliminátor pachov pre všetky typy obuvi.   Vhodný aj na použitie do lyžiarok, gumenej obuvi a športovej obuvi, ideálny pre bowlingové topánky. Jednoduchá aplikácia Rýchlo odstraňuje pachy Objem: 200ml..
6,95€
Bez DPH:5,79€
Footwear Care Kit
Vypredané
Brand: Grangers
Cenovo zvýhodnený set pozostávajúci z Kefy na čistenie obuvi + Footwear Gear Cleaner 275ml + Footwear Repel 275ml + Leather Conditioner 75ml (ako darček).   Footwear Gear Cleaner - rozprašovač určený na odstránenie všetkých nečistôt, špiny a zápachu.     účinne, ale šetrne..
29,95€
Bez DPH:24,96€
Footwear Repel 275 ml
Vypredané
Brand: Grangers
Impregnácia na obuv, ktorá rýchlo a ľahko odpudzuje vodu a nečistoty pri zachovaní  priedušnosti obuvi. Je určená pre textilnú, koženú a semišovú obuv; odporúča sa aj pre obuv s membránou napr. Gore-Tex ®.   Nemení povrch nubukovej kože a ďalších druhov obuvi Na vodnej báze, bez rozpúšťad..
12,95€
Bez DPH:10,79€
Brand: Grangers
Čistiaci prostriedok na koženú a textilnú obuv.Objem: 100ml..
6,95€
Bez DPH:5,79€
Brand: Grangers
Impregnačný vosk na obuv z hrubozrnnej kože.Objem: 75ml..
7,96€
Bez DPH:6,63€
Brand: Grangers
Tradičný vosk určený na zvýšenie výživy a ochrany všetkej koženej obuvi.Impregnácia pracujúca na báze včelieho vosku a parafínu, ktorý sa rýchlo vstrebáva do kože a chráni ju pred preniknutím molekúl vody.   VLASTNOSTI Vosk pre všetky typy kože. Prirodzené vlastnosti včelieho vosku vyživujú a ..
4,96€
Bez DPH:4,13€
Brand: Grangers
Kondicionér, ktorý chráni  obuv pred vysychaním.  Impregnačný prostriedok na báze prírodného včelieho vosku, vhodný na koženú obuv s priedušnou membránou. Doporučené pre Gore-Tex ® topánky.  Chráni pred olejmi a škvrnami a nemá vplyv na priedušnosť. Efektívny účinok má aj na mokrej a..
7,96€
Bez DPH:6,63€
Leather Protector
Vypredané
Brand: Grangers
Ideálne pre ochranu a starostlivosť o všetky druhy mäkkých kožených výrobkov. Prostredníctvom hubky veľmi dobre ošetrí kožené povrchy ako sú bundy alebo topánky. Prostriedok na ochranu kože - vhodný pre všetky typy kože Mimoriadne vhodné pre všetkých motocyklistov. Vstavaný aplikátor hubka Vyž..
6,95€
Bez DPH:5,79€
Brand: Grangers
Pridajte vrstvu vodného repelentu na vaše tenisky – udržíte ich suché, a tým aj ľahšie pri používaní za vlhkého počasia. Ak prípravok aplikujete na nové tenisky dosiahnete, že budú vyzerať nové dlhšiu dobu.Objem: 200ml..
9,40€
Bez DPH:7,83€
Brand: Grangers
Prípravok v spreji, ktorý rýchlo odstraňuje pachy pri všetkých druhoch obuvi. Použiteľný aj na rukavice, prilby, spacáky a oblečenie Neutralizuje zápach Mimoriadne účinný na páchnucu obuv Osvieži výstroj a doplnky Bluesign® schválený Objem: 100ml..
8,95€
Bez DPH:7,46€
Brand: Grangers
Mäkký  vosk na impregnáciu a výživu všetkých typov obuvi z hladkej kože.Jednoduché použitie pre hydroizoláciu a premazanie kože a nubuku. Poskytuje vynikajúcu ochranu proti vode a prachu.Impregnovanie je spoľahlivé.Vylepšené vodeodolné zloženie ošetrí a chráni kožu.Objem: 100ml..
7,96€
Bez DPH:6,63€
Brand: McNett
Prípravok na čistenie a odstránenie zašlých nánosov blata a škvŕn z koženej a syntetickej obuvi s priedušnými membránami, vrátane GORE-TEX® a eVENT®. Objem: 117ml Postup: Vložky a šnúrky čistite oddelene..
3,95€
Bez DPH:3,29€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)