Menu
Your Cart

Stany turistické 3 osoby

Aero 3
Vypredané
Brand: Pinguin
Ultraľahký priestranný stan pre tri osoby s dvoma vchodmi a dvoma predsieňami...
453,00€
Bez DPH:377,50€
Campus 3 (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Priestorný stan pre tri osoby s veľkou variabilitou vchodov a rozmernou predsienkou zachováva výhodu malých stanov – ľahkú a rýchlu stavbu. Určenie: Hiking, Trekking Tropiko je vyrobené z Polyesteru s polyuretánovým náterom, zaručujúcim vodný stĺpec s výškou 4 000mm. Švy sú podlepené vodotesnou pá..
307,00€
Bez DPH:255,83€
Gemini 210 (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Veľmi obľúbený stan pre tri až štyri osoby s dvoma vchodmi s predsienkami. Určenie: Trekking, Hiking Rokmi preverený model s dvoma vchodmi a predsienkami, s osvedčenou konštrukciou s priečnym vrcholovým prútom. Poskytuje dostatok priestoru a komfort vlastného vchodu nocľažníkom na obidvoch stran..
298,00€
Bez DPH:248,33€
Horizon (khaki)
Vypredané
Brand: Pinguin
Priestorný stan s veľkou variabilitou vchodov a rozmernou predsienkou zachováva výhodu malých stanov – ľahkú a rýchlu stavbu. Určenie: Camping, Hiking, Festivaly Priestorný stan s veľkou variabilitou vchodov a rozmernou predsienkou zachováva výhodu malých stanov – ľahkú a rýchlu stavbu. Tropiko je..
192,00€
Bez DPH:160,00€
Jupiter 3
Vypredané
Brand: Pinguin
Priestorný stan s veľkou variabilitou vchodov a priestrannou predsieňou je zárukou pohodlia užívateľov. Pritom zachováva výhodu malých stanov – ľahkú a rýchlu stavbou pri častejších presunoch..
301,55€
Bez DPH:251,29€
Serac (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Jednovchodový, veľmi ľahko staviteľný stan. Klasická samonosná konštrukcia s veľkou apsidou pre uloženie batožiny. Je možné použiť ako ľavý tak pravý trojuholníkový vchod, príp. otvoriť oba súčasne. Určenie: Camping, Hiking, Festivaly Jednovchodový, veľmi ľahko staviteľný stan. Klasická samonosná ..
152,00€
Bez DPH:126,67€
Sirius
Vypredané
Brand: Pinguin
Praktický jednovchodový stan s väčšou predsieňou. Možno použiť ako ľavý, tak pravý trojuholníkový vchod, alebo prostredný vstup, príp. otvoriť všetko súčasne...
226,13€
Bez DPH:188,44€
Storm 3 (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Priestranný stan tunelového typu pre tri osoby s výborne využitým vnútorným priestorom. Určenie: Trekking, Hiking Veľmi priestranný stan tunelového typu, vhodný i do horších poveternostných podmienok, vďaka svojmu nízkemu profilu. Tunelová konštrukcia zaručuje veľmi dobré využitie vnútorného prie..
278,00€
Bez DPH:231,67€
Summit 3 (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Samonosný stan pre tri osoby s dvoma bočnými vchodmi a priestrannou predsienkou. Určenie: Trekking, Hiking, VHT Priestranný a ľahký semigeodetický stan s veľmi dobrou stabilitou vo vetre je vhodný na horolezectvo, turistiku a pre každého, kto ocení jeho pevnú konštrukciu s troma prútmi a štyrmi ..
338,00€
Bez DPH:281,67€
Brand: Pinguin
Inovovaný model stanu s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi prútmi. Predsienky sú dostatočne vysoké, pevnosť konštrukcie predurčuje stan k použitiu i v náročnejších podmienkach. Určenie: Camping, Hiking, Festivaly Inovovaný model s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi prút..
210,00€
Bez DPH:175,00€
Tornado 3 (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Stan pre štyri osoby s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi vrcholovými prútmi. Určenie: Hiking, Trekking Stan kopulovitej konštrukcie s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi vrcholovými prútmi. Predsienky sú dostatočne vysoké, pevnosť konštrukcie predurčuje stan k použitiu ..
258,00€
Bez DPH:215,00€
Tornado 3 duralu (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Stan s duralovou konštrukciou až pre štyri osoby s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi vrcholovými prútmi. Určenie: Hiking, Trekking Stan kopulovitej konštrukcie s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi vrcholovými prútmi. Predsienky sú dostatočne vysoké, pevnosť konštrukcie..
303,00€
Bez DPH:252,50€
Brand: Pinguin
Veľmi priestranný; ako všetky stany tunelového typu, nie je samonosný. Táto skutočnosť je však vyvážená niekoľkými výhodami: najlepšie využitý vnútorný priestor, najlepší pomer medzi vnútorným objemom a hmotnosťou stanu, súčasne sa stavia tropiko i vnútorný stan, čo urýchľuje stavbu stanu...
254,90€
Bez DPH:212,42€
Zobrazené 1 až 13 z 13 (1 stránok)