Menu
Your Cart

Stany turistické 2 osoby

Arris (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Kompaktný dvojmiestny stan s jedným čelným vchodom a predsienkou. Určenie: Trekking, Hiking Tento model je navrhnutý tak, aby vyhovel požiadavkám pešej a cyklo turistiky. Ideálny pre každého, kto hľadá dostatočne rozmerný samonosný stan s minimálnou váhou a veľmi ľahkou stavbou. Tento stan je vďak..
242,00€
Bez DPH:201,67€
Bora 2
Vypredané
Brand: Pinguin
..
148,10€
Bez DPH:123,42€
Excel
Vypredané
Brand: Pinguin
Univerzálny stan tuhej konštrukcie až pre tri osoby, vhodný pre všetky typy turistiky. Určenie: Trekking, Hiking Univerzálny stan pre všetky typy turistiky, pri plnom ukotvení i veľmi stabilný. Je možné ho postaviť bez vnútorného stanu, kedy získame veľmi ľahký prístrešok. Tropiko je vyrobené z Po..
172,60€
Bez DPH:143,83€
Gemini 150 (green grey pack)
Vypredané
Brand: Pinguin
Veľmi obľúbený stan s dvoma vchodmi s predsienkami. Určenie: Trekking, Hiking Rokmi preverený model s dvoma vchodmi a predsienkami, s osvedčenou konštrukciou s priečnym vrcholovým prútom. Poskytuje dostatok priestoru a komfort vlastného vchodu nocľažníkom na obidvoch stranách spálne. Tuhosť konštr..
278,00€
Bez DPH:231,67€
Scout (khaki)
Vypredané
Brand: Pinguin
Univerzálny ľahký stan pre všetky typy turistiky, pri plnom ukotvení i veľmi stabilní. Samonosná konštrukcia s apsidou pre uloženie batožiny. Určenie: Camping, Hiking, Festivaly Univerzálny ľahký stan pre všetky typy turistiky, pri plnom ukotvení i veľmi stabilní. Samonosná konštrukcia s apsidou p..
136,00€
Bez DPH:113,33€
Storm 2 (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Veľmi priestranný stan tunelového typu vhodný i do horších poveternostných podmienok, vďaka svojmu nízkemu profilu. Určenie: Trekking, Hiking Veľmi priestranný stan tunelového typu vhodný i do horších poveternostných podmienok, vďaka svojmu nízkemu profilu. Tunelová konštrukcia zaručuje veľmi dobr..
243,00€
Bez DPH:202,50€
Summit 2 (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Samonosný dvojmiestny stan s dvoma bočnými vchodmi a jednou predsienkou. Určenie: Trekking, Hiking, VHT Priestranný a ľahký semigeodetický stan s veľmi dobrou stabilitou vo vetre je vhodný na horolezectvo, turistiku a pre každého, kto ocení jeho pevnú konštrukciu s troma prútmi a štyrmi bodmi kríž..
308,00€
Bez DPH:256,67€
Taifun 2 (khaki)
Vypredané
Brand: Pinguin
Inovovaný model s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi prútmi. Predsienky sú dostatočne vysoké, pevnosť konštrukcie predurčuje stan k použitiu i v náročnejších podmienkach. Určenie: Camping, Hiking, Festivaly Inovovaný model s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi prútmi. Pr..
178,00€
Bez DPH:148,33€
Tornado 2 (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Stan pre tri osoby s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi vrcholovými prútmi. Určenie: Hiking, Trekking Stan kopulovitej konštrukcie s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi vrcholovými prútmi. Predsienky sú dostatočne vysoké, pevnosť konštrukcie predurčuje stan k použitiu i ..
218,00€
Bez DPH:181,67€
Tornado 2 Duralu
Vypredané
Brand: Pinguin
Stan s duralovou konštrukciou pre tri osoby s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi vrcholovými prútmi. Určenie: Hiking, Trekking Stan kopulovitej konštrukcie s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi vrcholovými prútmi. Predsienky sú dostatočne vysoké, pevnosť konštrukcie pred..
261,00€
Bez DPH:217,50€
Tornado 4 duralu (green)
Vypredané
Brand: Pinguin
Stan s duralovou konštrukciou až pre päť osôb s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi vrcholovými prútmi. Určenie: Hiking, Trekking Stan kopulovitej konštrukcie s dvoma vchodmi a predsienkami a s dvoma priečnymi vrcholovými prútmi. Predsienky sú dostatočne vysoké, pevnosť konštrukcie pr..
282,00€
Bez DPH:235,00€
Brand: Pinguin
Podobná konštrukcia ako u Gemini 150, ibaže priečny (vonkajší) prút siaha až k zemi a prúty sa krížia v troch bodoch. Ideálny stan do ťažkých horských podmienok..
231,44€
Bez DPH:192,87€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)