Menu
Your Cart

Lepidlá

Brand: McNett
Epoxidový prostriedok na vyplnenie dier v sklolaminátoch, dreve, betóne, kovoch plastoch. Použitie: Na opravy surfov, kanoe, lodí, karavánov, áut, nádob, a pod.Zatuhne po 60 min. Možno vŕtať, píliť, farbiť.  Hmotnosť: 50g..
8,75€
Bez DPH:7,29€
Brand: McNett
Uretánové lepidlo na vodnej báze, použiteľné na lepenie švov na syntetických textíliách a laminátoch s membránovou štruktúrou.Lepidlo tvrdne do transparentnej, ohybnej, trvácnej vrstvičky s matným pov..
9,60€
Bez DPH:8,00€
Brand: McNett
Súprava pozostavajúca z2 čiernych a 1 transparentnej záplaty každá s priemerom 7,6 cm PU lepidla Aquasure® 7g, štetca.Vhodné na pohotovostnú a trvalú opravu neoprénov a záterových materiálov strednej gram&..
9,60€
Bez DPH:8,00€
Brand: Gear Aid
Lepidlo na báze PU, poskytuje extrémne silné, ohybné spoje.Hrubé opravy zošúpaných podpätkov, špičiek na topánkach, prasklín na podrážkach, prípadne iných materiálov s hrubým z&aac..
9,60€
Bez DPH:8,00€
Brand: Gear Aid
Súprava záplat a PU lepidla na opravu dier, trhlín, určený pre stany, batohy, oblečenie, obuv, dáždniky, nafukovačky a pod. Vhodné pre opravy väčšiny outdorového vybavenia v teréne.Obsah: 1 čierna a 2 priesvitné záp..
9,60€
Bez DPH:8,00€
Brand: McNett
Sada na opravu dier, trhlín, lepených švov. Seam Grip® je nízko viskózne lepidlo na báze PU, poskytuje priezračne, silné a flexibilné spoje pri opravách dier a trhlín záterových materiálov, prípadn..
9,60€
Bez DPH:8,00€
Brand: McNett
SeamSureTM je uretánové lepidlo na vodnej báze, použiteľné na lepenie švov na syntetických textíliách a laminátoch s membránovou štruktúrou.Lepidlo tvrdne do transparentnej, ohybnej, trvácnej vrstvičky ..
8,75€
Bez DPH:7,29€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)