Menu
Your Cart

Starostlivosť o obuv

Brand: Grangers
Eliminátor pachov pre všetky typy obuvi.  Vhodný aj na použitie do lyžiarok, gumenej obuvi a športovej obuvi, ideálny pre bowlingové topánky. Jednoduchá aplikácia Rýchlo odstraňuje pachy Objem: 200ml..
6,95€
Bez DPH:5,79€
Brand: Grangers
Čistiaci prostriedok na koženú a textilnú obuv.Objem: 100ml..
6,95€
Bez DPH:5,79€
Brand: Grangers
Impregnačný vosk na obuv z hrubozrnnej kože.Objem: 75ml..
7,96€
Bez DPH:6,63€
Brand: Grangers
Tradičný vosk určený na zvýšenie výživy a ochrany všetkej koženej obuvi.Impregnácia pracujúca na báze včelieho vosku a parafínu, ktorý sa rýchlo vstrebáva do kože a chráni ju pred preniknutím molekúl vody.   VLASTNOSTIVosk pre všetky typy kože. Prirodzené vlastnosti včelieho vosku vyživujú a ..
4,96€
Bez DPH:4,13€
Brand: Grangers
Kondicionér, ktorý chráni  obuv pred vysychaním. Impregnačný prostriedok na báze prírodného včelieho vosku, vhodný na koženú obuv s priedušnou membránou. Doporučené pre Gore-Tex ® topánky.  Chráni pred olejmi a škvrnami a nemá vplyv na priedušnosť. Efektívny účinok má aj na mokrej a..
7,96€
Bez DPH:6,63€
Brand: Grangers
Pridajte vrstvu vodného repelentu na vaše tenisky – udržíte ich suché, a tým aj ľahšie pri používaní za vlhkého počasia. Ak prípravok aplikujete na nové tenisky dosiahnete, že budú vyzerať nové dlhšiu dobu.Objem: 200ml..
9,40€
Bez DPH:7,83€
Brand: Grangers
Prípravok v spreji, ktorý rýchlo odstraňuje pachy pri všetkých druhoch obuvi.Použiteľný aj na rukavice, prilby, spacáky a oblečenie Neutralizuje zápach Mimoriadne účinný na páchnucu obuv Osvieži výstroj a doplnky Bluesign® schválený Objem: 100ml..
8,95€
Bez DPH:7,46€
Brand: Grangers
Mäkký  vosk na impregnáciu a výživu všetkých typov obuvi z hladkej kože.Jednoduché použitie pre hydroizoláciu a premazanie kože a nubuku. Poskytuje vynikajúcu ochranu proti vode a prachu.Impregnovanie je spoľahlivé.Vylepšené vodeodolné zloženie ošetrí a chráni kožu.Objem: 100ml..
7,96€
Bez DPH:6,63€
Brand: McNett
Prípravok na čistenie a odstránenie zašlých nánosov blata a škvŕn z koženej a syntetickej obuvi s priedušnými membránami, vrátane GORE-TEX® a eVENT®.Objem: 117mlPostup:Vložky a šnúrky čistite oddelene..
3,95€
Bez DPH:3,29€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)