Menu
Your Cart

Karabíny oceľové

D shape steel sg
Vypredané
Pozinkovaná oceľová karabina asymetrického tvaru D s vysokou pevnosťou so šróbovacím zámkom. Ideálna na spúšťanie, na prácu vo výškach, na ťahanie a záchranné manévre. Hlavné ..
10,10€
Bez DPH:8,42€
D shape steel tg
Vypredané
Pozinkovaná oceľová karabína D tvaru so zámkom triplex twist-lock ideálna pre použitie v horolezectve, ťahaní nákladov, v záchranárstvo, do istiacich systémov a pre prácu vo výškach. Hlavn&eacut..
8,87€
Bez DPH:7,39€
Pozinkovaná oceľová karabína oválneho tvaru s rovným zámkom: trvanlivá a má vysokú pevnosť (30 kN); ideálna pre spúšťacie / ťahacie práce vo výškach a záchranárske práce. Je..
8,50€
Bez DPH:7,08€
pillar steel sg
Vypredané
Pozinkovaná oceľová karabína so šróbovacím zámkom oválneho tvaru: trvanlivá a má vysokú pevnosť (30 kN); ideálna pre spúšťacie / ťahacie práce vo výškach a záchran&..
9,80€
Bez DPH:8,17€
Pozinkovaná klasická HMS oceľová karabína so šróbovacím zámkom hruškovitého tvaru: trvanlivá a má vysokú pevnosť (40 kN); ideálna pre spúšťacie / ťahacie práce vo výšk..
14,60€
Bez DPH:12,17€
Pozinkovaná klasická HMS oceľová karabína s triplock zámkom ideálna pre prácu:trvanlivá a má vysokú pevnosť (40 kN); ideálna pre spúšťacie / ťahacie práce vo výškach a záchran&aacut..
19,60€
Bez DPH:16,33€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)