Menu
Your Cart

Karabíny oválne

Veľmi ľahká oválna karabína kovaná za horúca so šróbovacím zámkom určená pre horolezectvo, speleológiu a záchranné akcie.Oceľové pierko zabezpečí správnu pozíciu karabíny, ..
18,71€
Bez DPH:15,59€
Oválna karabína z ľahkej zliatiny kovaná za horúca s rovným zámkom. Ideálna pre horolezectvo, záchranné práce, speleológiu a lezenie po lane. Hlavné vlastnosti:oválny tvar pre optimálne umiestnenie k..
12,40€
Bez DPH:10,33€
Karabína z ľahkej zliatiny s oválnym tvarom, skrutkovacím zámkom a zvýšeným pracovným zaťažením. Obzvlášť vhodné pre záchranné a záchranné operácie, horolezectvo, speleológiu..
18,90€
Bez DPH:15,75€
Karabína z ľahkej zliatiny s oválnym tvarom, trojitým triplex zámkom a zvýšeným pracovným zaťažením. Obzvlášť vhodné pre záchranné a záchranné operácie, horolezectvo, speleoló..
21,00€
Bez DPH:17,50€
Klasická oválna karabína z ľahkých zliatin so šróbovacím zámkom určená pre horolezectvo, speleológiu a záchranné akcie. Hlavné vlastnosti:oválny tvar pre optimálne umiestnenie kladiek a s..
10,70€
Bez DPH:8,92€
Klasická oválna karabína z ľahkých zliatin s otočným twistlock zámkom určená pre horolezectvo, speleológiu a záchranné akcie. Hlavné vlastnosti:oválny tvar pre optimálne umiestnenie kladiek a svoriek zv..
16,70€
Bez DPH:13,92€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)